Piegāde

Piegāde tiek veikta tikai Latvijas teritorijā uz OMNIVA pakomātiem. Ja vēlaties saņemt preci ārpus Latvijas teritorijas, lūdzu, sazinieties ar mūsu konsultantiem, rakstot uz info@scanmed.lv.

PIEGĀDE BEZ MAKSAS

Incrediwear nodrošina piegādi bez maksas uz visiem OMNIVA pakomātiem neatkarīgi no Pasūtījuma summas un/vai svara.

PIEGĀDES LAIKS

Piegādes termiņš parasti ir no vienas līdz piecām darba dienām.

Ņemiet vērā, ka šis termiņš norādīts no brīža, kad pasūtījums ir apstrādāts un prece ir sapakota sūtīšanai. Pasūtījuma apstrādes laiks katrai precei var atšķirties, tas var būt no vienas darba dienas līdz pat piecām nedēļām. Ja preces apstrādes laiks ir ilgāks par vienu nedēļu (5 darba dienām), mūsu konsultants ar Jums sazināsies un Jums būs iespēja atteikties no pasūtījuma. 

Piegādes tiek veiktas nosūtot preces uz OMNIVA pakomātiem Latvijas teritorijā. Veicot pasutījumu, ir jāņem vērā, ka piegāde tiks veikta uz tuvāko OMNIVA pakomātu no adreses, kuru norādīsiet, kā Piegādes adresi.

Jānorāda precīzs telefona numurs/e-pasts, uz kuru saņemsiet īsziņu, kad prece būs ievietota pakomātā.

Sūtījumu no OMNIVA pakomāta var izņemt katru dienu 24 stundas diennaktī.
Sūtījuma saņemšanai Jums būs nepieciešams individuāls durvju kods, ko OMNIVA nosūtīs īsziņā/e-pastā. Pēc durvju koda ievadīšanas pakomātā, atvērsies tā skapīša durvis, kurā ievietots Jums adresētais sūtījums.
Ja septiņu dienu laikā sūtījums no pakomāta netiks izņemts, tad tas tiks nosūtīts atpakaļ nosūtītājam.

Pasūtījuma piegādes brīdī Pircējam ir pienākums pārbaudīt tā atbilstību  un kvalitāti. Ja Pircējs konstatē, ka piegādāto Preču iepakojums ir bojāts (ieplīsusi iepakojuma uzlīme, sabojāts iepakojums vai ir cits ārējs bojājums), Pircējam par šādām neatbilstībām nekavējoties jāziņo, rakstot Mums uz info@scanmed.lv, lai Mēs varētu sazināties ar Jums. Pretējā gadījumā tiks uzskatīts, ka Preces ir piegādātas pienācīgi un bez bojājumiem.

Preces ir Pircēja atbildība no brīža, kad Pircējs tās ir saņēmis uz pakomātu, kuru norādījis.