Par mums

UZŅĒMUMA DIBINĀTĀJS DŽEKSONS KORLIJS

 

Pārvarēt ierobežojumus ir piedzīvojumiem bagātās cilvēka dzīves vadmotīvs – tieši tāpēc es nodibināju uzņēmumu INCREDIWEAR.

Tas aizsākās tīras nejaušības pēc. 2008. gada decembrī pēc gandrīz letāla negadījuma ar velosipēdu man draudēja paralīze uz visu atlikušo dzīvi. Man vajadzēja rast risinājumu, jaunu veidu, kā sadziedēt traumas, veidu, kā būt brīvam no iekaisuma un sāpju radītajiem ierobežojumiem un atkal pievērsties aktīvam dzīvesveidam. Tāpēc es nodibināju uzņēmumu INCREDIWEAR. Šajā ziņā INCREDIWEAR ir ne vien nosaukums tehnoloģiski attīstītam apģērbam, bet arī dzīvesveida filozofija.

INCREDIWEAR tehnoloģijas pamatā ir zinātniski atklājumi, kas likti lietā jaunā ražošanas veidā. Jau sen ir zināmas dabas elementu, piemēram, oglekļa un silīcija, dziednieciskās īpašības, kas mazina iekaisumu, atvieglo sāpes un paātrina dzīšanu. Iestrādāti mūsu apģērbā, šie elementi savas spējas ir nodemonstrējuši pavisam jaunā kvalitātē.

 INCREDIWEAR izstrādājumi ir lieliski palīdzējuši cilvēkiem ātrāk atlabt pēc traumām,operācijām  un dažādām citām ikdienas veselības problēmām. Stāsti no dzīves, kurus ik dienu uzklausām gan no profesionāliem, gan topošiem sportistiem, kā arī citiem dažāda vecuma cilvēkiem no visas pasaules, sniedz iedvesmojošus pierādījumus par mūsu tehnoloģiskā risinājuma iedarbību.

INCREDIWEAR būtību raksturo dzīvošana bez robežām, neļaujot muskuļu vājumam, iekaisumam, sāpēm vai ierobežotām kustībām atturēt sevi justies lieliski un būt aktīviem bez ierobežojumiem.

Džeksons Korlijs,

INCREDIWEAR vadītājs un dibinātājs

 

 

 

KĀ DARBOJAS INCREDIWEAR

 

INCREDIWEAR kopš 2009. gada ir centies radikāli mainīt veselības un fitnesa nozari, piedāvājot izstrādājumus, kas veicina asinsriti, lai mazinātu iekaisumu, atvieglotu sāpes un paātrinātu atlabšanu. Atšķirībā no kompresijas izstrādājumiem INCREDIWEAR izstrādājumu iedarbība NAV balstīta uz spiediena funkcionālajām īpašībām.

Tā vietā mūsu tehnoloģijas pamatā ir auduma pamatmasā iestrādāti nemetāliskie elementi (pusvadītāji)- Ogleklis un Germānijs,  kas ķermeņa izdalītā siltuma ietekmē atbrīvo negatīvi lādētus jonus, kā arī, pārveido siltuma enerģiju Infrasarkanajā terapijā.

Šo procesu rezultātā, uzlabojās asins plūsma un tās ātrums. Uzlabota asinsrite palīdz pievadīt vairāk skābekļa un barības vielu cietušajai ķermeņa daļai, kā arī veicina šūnu metabolismu.  Tā rezultātā tiek veicināta dzīšana un paātrinot organisma atlabšanu.