Sniegumu uzlabojošas sieviešu sporta bikses - Melna

Incrediwear sniegumu uzlabojošajās sieviešu biksēs iestrādāts aktīvais elements (ogleklis) un tās paredzētassportiskajām aktivitātēm un treniņiem.

Noliktavā
SKU
LVIC20-WFB100-SML
€104,90

IEPAKOJUMĀ IETILPST VIENS BIKŠU PĀRIS

IZMĒRU TABULA
S -
60-64cm
M - 66-69cm
L - 71-76cm
XL - 79-83 cm

PRODUKTA APRAKSTS:
Uzlabojiet sniegumu ar Incrediwear sniegumu uzlabojošām sieviešu sporta biksēm, kurās, kā visos Incrediwear produktos, iestrādāts aktīvais elements (ogleklis). Sniegumu uzlabojošās sieviešu sporta bikses lieliski piemērotas treniņiem.

Incrediwear sniegumu uzlabojošās sieviešu sporta bikses paredzētas kā virsējais apģērba slānis sportam vai treniņiem. Valkājiet tās aktivitāšu laikā vai pēc tām, vai uz nakti, lai mazinātu smeldzošu sajūtu muskuļos un paātrinātu atjaunošanās procesus.

IETEICAMS LIETOT KOPĀ AR:
Valkājiet Incrediwear sniegumu uzlabojošās sieviešu sporta bikses kopā ar jebkuru citu Incrediwear produktu.

LAI SASNIEGTU LABĀKO REZULTĀTU:Konsultējieties ar ārstu, fizioterapeitu un/vai ķirurgu par to, kā Incrediwear var jums palīdzēt. Ja speciālisti nav informēti par mūsu produktiem, dariet to mums zināmu - mēs labprāt sazināsimies ar Jūsu ārstniecības iestādi, lai par tiem pastāstīstu!

KOPŠANA UN AUDUMA SASTĀVS:
Incrediwear sniegumu uzlabojošās sieviešu sporta bikses ir ļoti viegli mazgājamas. Tās var mazgāt siltā vai aukstā ūdenī, žāvēt ar maziem apgriezieniem. Nedrīkst balināt, gludināt vai tīrīt ķīmiskajā tīrītavā.

SPECIFIKĀCIJA:
Incrediwear sniegumu uzlabojošās sieviešu sporta biksēs iestrādātas oglekļa šķiedras. Tās izgatavotas no poliestera un elastāna un ir komfortablas valkāšanai. Incrediwear sniegumu uzlabojošās sieviešu sporta bikses pieejamas četros izmēros un der lielākajai daļai pieaugušo.

Uzrakstīt atsauksmi
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account