Sniegumu uzlabojošas sieviešu kapri sporta bikses - Melna

Incrediwear sniegumu uzlabojošajās sieviešu kapri biksēs iestrādāts aktīvais elements (ogleklis) un tās paredzētassportiskajām aktivitātēm un treniņiem.

Noliktavā
SKU
LVIC20-WCB001-SML
€97,90

IEPAKOJUMĀ IETILPST VIENS KAPRI BIKŠU PĀRIS

IZMĒRU TABULA
S -
60-64cm
M - 66-69cm
L - 71-76cm
XL - 79-83 cm

PRODUKTA APRAKSTS:
Uzlabojiet sniegumu ar Incrediwear sniegumu uzlabojošām sieviešu kapri sporta biksēm, kurās, kā visos Incrediwear produktos, iestrādāts aktīvais elements (ogleklis). Sniegumu uzlabojošas sieviešu kapri sporta bikses lieliski piemērotas treniņiem.

Incrediwear sniegumu uzlabojošās sieviešu kapri sporta bikses paredzētas kā virsējais apģērba slānis sportam vai treniņiem. Valkājiet tās aktivitāšu laikā vai pēc tām, vai uz nakti, lai mazinātu smeldzošu sajūtu muskuļos un paātrinātu atjaunošanās procesus.

IETEICAMS LIETOT KOPĀ AR:
Valkājiet Incrediwear sniegumu uzlabojošās sieviešu kapri sporta bikses kopā ar jebkuru citu Incrediwear produktu.

KOPŠANA UN AUDUMA SASTĀVS:
Incrediwear sniegumu uzlabojošās sieviešu kapri sporta bikses ir ļoti viegli mazgājamas. Tās var mazgāt siltā vai aukstā ūdenī, žāvēt ar maziem apgriezieniem. Nedrīkst balināt, gludināt vai tīrīt ķīmiskajā tīrītavā.

SPECIFIKĀCIJA:
Incrediwear sniegumu uzlabojošajās sieviešu kapri sporta biksēs iestrādātas oglekļa šķiedras. Tās izgatavotas no poliestera un elastāna un ir komfortablas valkāšanai. Incrediwear sniegumu uzlabojošās sieviešu sporta bikses pieejamas četros izmēros un der lielākajai daļai pieaugušo.

Uzrakstīt atsauksmi
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account