Plānās sporta zeķes - Melna

Incrediwear plānajās sporta zeķēs iestrādātas aktīvā elementa (oglekļa) šķiedras, tās nodrošina mitruma absorbēšanu un paredzētas dažādām aktivitātēm, piemēram: kalnu riteņbraukšana, treniņš, pārgājiens, sports un citām.

Noliktavā
SKU
LVIC20-BP201-SML
€20,90

IZMĒRU TABULA
S - 35-38
M - 39-42m
L - 43-46cm

PRODUKTA APRAKSTS:
Arī Incrediwear plāno sporta zeķu materiālā, kā visos Incrediwear produktos, iestrādātas aktīvā elementa (oglekļa) šķiedras. Plānās sporta zeķes nodrošina mitruma uzsūkšanu, un tās paredzētas dažādām aktivitātēm, piemēram: kalnu riteņbraukšana, treniņš, pārgājiens, sports un/vai citas aktivitātes.

Incrediwear plānās sporta zeķes ir no izcili elpojoša materiāla un nodrošina maksimālu komfortu. Laika pavadīšana ārā nekad iepriekš nav bijusi tik ērta jūsu pēdām.

UZMANĪBU:
Zeķes pēc pārdošanas nevar tikt atgrieztas, izņemot bojātas vai nepareizi piegādātas preces gadījumā. Pirms pasūtīšanas lūdzam pārliecināties, ka esat izvēlējies pareizo zeķu izmēru. Ja neesat izvēlējies pareizu izmēru, mēs pasūtīto preci atpakaļ nepieņemsim. Ja prece (zeķes) ir bojāta, vai ir atsūtīta nepareiza prece, lūdzam atgriezt preci mums saskaņā ar preču atgriešanas noteikumiem, lai mēs varam nekavējoties atrisināt šo jautājumu.

IETEICAMS LIETOT KOPĀ AR:
Lietojiet Incrediwear sporta zeķes kopā ar jebkuru citu Incrediwear produktu (-iem).

LAI SASNIEGTU LABĀKO REZULTĀTU:
Konsultējieties ar ārstu, fizioterapeitu un/vai ķirurgu par to, kā Incrediwear var jums palīdzēt. Ja speciālisti nav informēti par mūsu produktiem, dariet to mums zināmu - mēs labprāt sazināsimies ar Jūsu ārstniecības iestādi, lai par tiem pastāstīstu!

KOPŠANA UN AUDUMA SASTĀVS:
Incrediwear plānās sporta zeķes ir ļoti viegli mazgāt. Tās var mazgāt siltā vai aukstā ūdenī, žāvēt ar maziem apgriezieniem. Nedrīkst balināt, gludināt vai tīrīt ķīmiskajā tīrītavā.

SPECIFIKĀCIJA:
Incrediwear plāno sporta zeķu materiālā iestrādātas oglekļa šķiedras; tās izgatavotas no kokvilnas, poliestera, neilona un elastāna un ir komfortablas lietošanai. Incrediwear plānās sporta zeķes ir pieejamas četros garumos, kas der lielākajai daļai pieaugušo.

Uzrakstīt atsauksmi
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account