Pleca josta

Pleca josta uzlabo asinsriti, paātrinot atjaunošanās procesus, atvieglojot sāpes un samazinot iekaisumu pleca zonā.

Noliktavā
SKU
LVIC20-GR801-SML
€102,90

IEPAKOJUMĀ IETILPST VIENA PLECA JOSTA

IZMĒRU TABULA
S -
23-28cm
M - 28-33cm
L - 33-38cm
XL - 38-46cm

PRODUKTA APRAKSTS:
Incrediwear pleca jostas materiālā iestrādātas aktīvo elementu (oglekļa un germānija) šķiedras, kas uzlabo asinsriti; tā rezultātā tiek samazināts iekaisums, remdētas sāpes un stīvums, kā arī paātrinās atjaunošanās process. Incrediwear aktīvie elementi darbojas kā asinsrites uzlabotāji, kuri ķermeņa siltuma ietekmē sāk darboties uzreiz pēc jostas uzlikšanas, ļaujot sajust atšķirību un sniedzot atvieglojuma sajūtu.

Pleca josta uzlabo asinsriti, paātrinot atjaunošanās procesus, atvieglojot sāpes un samazinot iekaisumu, kas radies zemāk minēto problēmu rezultātā: sastiepumi un muskuļu traumas, AC locītavas traumas, artrīts, atslēgas kaula traumas, cīpslu plīsumi, akūtas/hroniskas traumas, stīvums, sāpošas locītavas; pleca josta var palīdzēt atgūt kustību apjomu.

IETEICAMS LIETOT KOPĀ AR:
Lietojiet Incrediwear pleca jostu kopā ar elkoņa bandāžu, rokas bandāžu, plaukstas locītavas bandāžu vai 5 cm plato elastīgo saiti.

LAI SASNIEGTU LABĀKO REZULTĀTU:Konsultējieties ar ārstu, fizioterapeitu un/vai ķirurgu par to, kā Incrediwear var jums palīdzēt. Ja speciālisti nav informēti par mūsu produktiem, dariet to mums zināmu - mēs labprāt sazināsimies ar Jūsu ārstniecības iestādi, lai par tiem pastāstīstu.

KOPŠANA UN AUDUMA SASTĀVS:
Incrediwear pleca josta ir ļoti viegli mazgājama. Ievietojiet spilvendrānā vai mazgāšanas maisiņā. Mazgājiet aukstā ūdenī. Žāvējiet ar maziem apgriezieniem. NEDRĪKST balināt, gludināt vai tīrīt ķīmiskajā tīrītavā.

SPECIFIKĀCIJA:
I klases medicīniskā ierīce. Incrediwear pleca jostas materiālā iestrādātas oglekļa un germānija šķiedras, kas uzlabo asinsriti; tā izgatavota no neilona, poliestera un elastāna un ir komfortabla valkāšanai; lence izgatavota no gumijas. Incrediwear pleca josta pieejama četros izmēros un der lielākajai daļai pieaugušo.

Uzrakstīt atsauksmi
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account