Skriešanas zeķes - Melna/Zila

Incrediwear skriešanas zeķēs iestrādātas aktīvā elementa (oglekļa) šķiedras, tās nodrošina mitruma absorbēšanu un tās paredzētas dažādām aktivitātēm, piemēram: skriešanai, treniņiem, vieglatlētikai, sportam un citām.

Noliktavā
SKU
LVIC20-NS204-SML
€20,90

IZMĒRU TABULA
S - 35-38
M - 39-42m
L - 43-46cm

PRODUKTA APRAKSTS:
Arī Incrediwear skriešanas zeķu materiālā, kā visos citos Incrediwear produktos, iestrādātas aktīvā elementa (oglekļa) šķiedras. Skriešanas zeķes nodrošina mitruma uzsūkšanu, un tās paredzētas dažādām aktivitātēm, piemēram: skriešanai, treniņiem, vieglatlētikai, sportam un citām aktivitātēm.

UZMANĪBU:
Zeķes pēc pārdošanas nevar tikt atgrieztas, izņemot bojātas vai nepareizi piegādātas preces gadījumā. Pirms pasūtīšanas lūdzam pārliecināties, ka esat izvēlējies pareizo zeķu izmēru. Ja neesat izvēlējies pareizu izmēru, mēs pasūtīto preci atpakaļ nepieņemsim. Ja prece (zeķes) ir bojāta, vai ir atsūtīta nepareiza prece, lūdzam atgriezt preci mums saskaņā ar preču atgriešanas noteikumiem, lai mēs varam nekavējoties atrisināt šo jautājumu.

IETEICAMS LIETOT KOPĀ AR:
Lietojiet Incrediwear sporta zeķes kopā ar jebkuru citu Incrediwear produktu (-iem).

LAI SASNIEGTU LABĀKO REZULTĀTU:
Konsultējieties ar ārstu, fizioterapeitu un/vai ķirurgu par to, kā Incrediwear var jums palīdzēt. Ja speciālisti nav informēti par mūsu produktiem, dariet to mums zināmu - mēs labprāt sazināsimies ar Jūsu ārstniecības iestādi, lai par tiem pastāstīstu!

KOPŠANA UN AUDUMA SASTĀVS:
Incrediwear skriešanas zeķes ir ļoti viegli mazgāt. Tās var mazgāt siltā vai aukstā ūdenī, žāvēt ar maziem apgriezieniem. Nedrīkst balināt, gludināt vai tīrīt ķīmiskajā tīrītavā.

SPECIFIKĀCIJA:
Incrediwear skriešanas zeķu materiālā iestrādātas oglekļa šķiedras; tās izgatavotas no kokvilnas, poliestera, neilona un elastāna un ir komfortablas lietošanai. Incrediwear skriešanas zeķes ir pieejamas trīs krāsās un vienā garumā, kas der lielākajai daļai pieaugušo.

Uzrakstīt atsauksmi
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account