Sniegumu uzlabojošas vīriešu sporta bikses - Balta

Incrediwear sniegumu uzlabojošajās vīriešu biksēs iestrādāts aktīvais elements (ogleklis) un tās paredzētassportiskajām aktivitātēm un treniņiem.

Noliktavā
SKU
LVIC20-MRTW402-SML
€97,90

IEPAKOJUMĀ IETILPST VIENS BIKŠU PĀRIS

IZMĒRU TABULA
M -
76-82cm
L - 86-92cm
XL - 96-102cm
XXL - 102+ cm

PRODUKTA APRAKSTS:
Uzlabojiet sniegumu ar Incrediwear vīriešu sporta biksēm, kurās, kā visos Incrediwear produktos, iestrādāts aktīvais elements (ogleklis). Sniegumu uzlabojošās vīriešu sporta bikses lieliski piemērotas treniņiem.

Incrediwear sniegumu uzlabojošās vīriešu sporta bikses paredzētas kā pamata veļas slānis sportam vai treniņiem. Valkājiet tās aktivitāšu laikā vai pēc tām, vai uz nakti, lai mazinātu smeldzošu sajūtu muskuļos un paātrinātu atjaunošanās procesus.

IETEICAMS LIETOT KOPĀ AR:
Valkājiet Incrediwear sniegumu uzlabojošās vīriešu sporta bikses kopā ar jebkuru citu Incrediwear produktu.

KOPŠANA UN AUDUMA SASTĀVS:
Incrediwear sniegumu uzlabojošās vīriešu sporta bikses ir ļoti viegli mazgājamas. Tās var mazgāt siltā vai aukstā ūdenī, žāvēt ar maziem apgriezieniem. Nedrīkst balināt, gludināt vai tīrīt ķīmiskajā tīrītavā.

SPECIFIKĀCIJA
Incrediwear sniegumu uzlabojošajās vīriešu sporta biksēs iestrādātas oglekļa šķiedras. Tās izgatavotas no neilona, poliestera un elastāna un ir komfortablas valkāšanai. Incrediwear sniegumu uzlabojošās vīriešu sporta bikses pieejamas 4 izmēros baltā krāsā, 3 izmēros melnā krāsā un der lielākajai daļai pieaugušo.

Uzrakstīt atsauksmi
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account