Cirkulācijas šorti - Melni

Incrediwear cirkulācijas šorti paredzēti kā pamata veļas slānis sportam vai treniņiem, uzlabojot sportisko sniegumu. Šie šorti lieliski absorbē mitrumu un arī tajos, kā citos produktos, iestrādātas aktīvā elementa oglekļa šķiedras.

Noliktavā
SKU
LVIC20-SRP202-SML
€62,90

IEPAKOJUMĀ IETILPST VIENS CIRKULĀCIJAS ŠORTU PĀRIS

IZMĒRU TABULA
M -
76-82cm
L - 86-92cm
XL - 96-102cm

PRODUKTA APRAKSTS:
Uzlabojiet sniegumu ar Incrediwear cirkulācijas šortiem, kuros, kā visos Incrediwear produktos, iestrādāts aktīvais elements (ogleklis). Cirkulācijas šorti lieliski piemēroti treniņiem, riteņbraukšanai, basketbolam, softbolam un futbolam.

Incrediwear cirkulācijas šorti paredzēti kā pamata veļas slānis sportam vai treniņiem. Valkājiet tos aktivitāšu laikā vai pēc tām, vai uz nakti, lai mazinātu smeldzošu sajūtu muskuļos un paātrinātu atjaunošanās procesus.

IETEICAMS LIETOT KOPĀ AR:
Incrediwear cirkulācijas šorti var tikt lietoti kopā ar jebkuru citu Incrediwear produktu.

KOPŠANA UN AUDUMA SASTĀVS:
Incrediwear cirkulācijas šorti ir ļoti viegli mazgājami. Tos var mazgāt siltā vai aukstā ūdenī, žāvēt ar maziem apgriezieniem. Nedrīkst balināt, gludināt vai tīrīt ķīmiskajā tīrītavā.

SPECIFIKĀCIJA:
Incrediwear cirkulācijas šortos iestrādātas oglekļa šķiedras. Tie izgatavoti no neilona, poliestera un elastāna un ir komfortabli valkāšanai. Incrediwear cirkulācijas šorti pieejami 3 izmēros un der lielākajai daļai pieaugušo.

Uzrakstīt atsauksmi
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account