Bezpirkstu cirkulācijas cimdi - Pelēks

Incrediwear (bezpirkstu) cirkulācijas cimdi uzlabo asinsriti un termoregulāciju, veicinot atveseļošanās procesus plaukstas locītavā, plaukstā un pirkstos. Piemēroti artrīta un citu sāpju veidu radīta diskomforta mazināšanai.

Noliktavā
SKU
LVIC20-GL601-SML
€29,90

IEPAKOJUMĀ IETILPST VIENS CIRKULĀCIJAS CIMDU PĀRIS

IZMĒRU TABULA
S/M -
8,25cm
L - 11,5cm

PRODUKTA APRAKSTS:
Incrediwear cirkulācijas (bezpirkstu) cimdi izstrādāti, lai uzlabotu asinsriti plaukstās un plaukstas locītavā. Incrediwear cirkulācijas cimdi apvieno dabiskus asinsriti uzlabojošus elementus (oglekli C un germāniju Ge), kas iestrādāti auduma šķiedrās un aizvada vibrāciju līdz šūnu sieniņām. Tas veicina asinsrites uzlabošanos, atvieglojot sāpes, stīvuma sajūtu, pietūkumu un iekaisumu.

Cirkulācijas cimdi uzlabo asinsriti, paātrinot atjaunošanās procesus, atvieglojot sāpes un samazinot iekaisumu, ko radījušas tādas saslimšanas, kā: artrīts, tendinīts (muskuļa cīpslas iekaisums), karpālā kanāla sindroms un Reino sindroms.

IETEICAMS LIETOT KOPĀ AR:
Valkājiet Incrediwear cirkulācijas cimdus kopā ar jebkuru citu Incrediwear produktu.

LAI SASNIEGTU LABĀKO REZULTĀTU:
Konsultējieties ar ārstu, fizioterapeitu un/vai ķirurgu par to, kā Incrediwear var jums palīdzēt. Ja speciālisti nav informēti par mūsu produktiem, dariet to mums zināmu - mēs labprāt sazināsimies ar Jūsu ārstniecības iestādi, lai par tiem pastāstīstu.

KOPŠANA UN AUDUMA SASTĀVS:
Incrediwear cirkulācijas cimdi ir ļoti viegli mazgājami. Tos var mazgāt siltā vai aukstā ūdenī, žāvēt ar nelieliem centrafūgas apgriezieniem. Nedrīkst balināt, gludināt vai tīrīt ķīmiskajā tīrītavā.

SPECIFIKĀCIJA:
I klases medicīniskā ierīce. Incrediwear cirkulācijas cimdos iestrādātas oglekļa šķiedras, kas uzlabo asinsriti; tie izgatavoti no viskozes un poliestera un ir komfortabli valkāšanai. Incrediwear cirkulācijas cimdi pieejami divos izmēros un der lielākajai daļai pieaugušo.

Uzrakstīt atsauksmi
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account