Elastīgā saite 5cm plata - Pelēka

Incrediwear elastīgā saite uzlabo asinsriti un termoregulāciju, veicinot atjaunošanās procesus, atvieglojot sāpes un samazinot iekaisumu nepieciešamajās zonās. Brīvi pielāgojama jebkurai ķermeņa daļai.

Noliktavā
SKU
LVIC20-BW101
€14,90

IEPAKOJUMĀ IETILPST VIENA ELASTĪGĀ SAITE

PRODUKTA APRAKSTS:
Incrediwear elastīgo saišu materiālā iestrādātas aktīvo elementu (oglekļa un germānija) šķiedras, kas uzlabo asinsriti; tā rezultātā tiek samazināts iekaisums, remdētas sāpes un stīvums, kā arī paātrinās atjaunošanās process. Incrediwear aktīvie elementi darbojas kā asinsrites uzlabotāji, kuri ķermeņa siltuma ietekmē sāk darboties uzreiz pēc saites uzlikšanas, ļaujot sajust atšķirību un sniedzot atvieglojuma sajūtu.

5 cm platā elastīgā saite uzlabo asinsriti, paātrinot atjaunošanās procesus, atvieglojot sāpes un samazinot iekaisumu, kas radies zemāk minēto problēmu rezultātā: trieciena radītas traumas, pārslodzes traumas, akūtas/hroniskas traumas, kas var radīt sāpes locītavās un stīvums/sastiepumi. 5 cm plato elastīgo saiti var valkāt 24/7.

IETEICAMS LIETOT KOPĀ AR:
Lietojiet Incrediwear 5 cm plato elastīgo saiti kopā ar jebkuru Incrediwear bandāžu. Lietojiet Incrediwear 5 cm plato elastīgo saiti kopā ar ceļa bandāžu, kāju bandāžu (-ām), potītes bandāžu, ķermeņa bandāžu un rokas bandāžu. .

LAI SASNIEGTU LABĀKO REZULTĀTU:Konsultējieties ar ārstu, fizioterapeitu un/vai ķirurgu par to, kā Incrediwear var jums palīdzēt. Ja speciālisti nav informēti par mūsu produktiem, dariet to mums zināmu - mēs labprāt sazināsimies ar Jūsu ārstniecības iestādi, lai par tiem pastāstīstu!

KOPŠANA UN AUDUMA SASTĀVS:
Incrediwear elastīgās saites ir ļoti viegli mazgājamas. Sarullējiet to un sastipriniet ar lipekļu aizdari. Ievietojiet spilvendrānā vai mazgāšanas maisiņā. To var mazgāt siltā vai aukstā ūdenī, žāvēt ar maziem apgriezieniem. Nedrīkst balināt, gludināt vai tīrīt ķīmiskajā tīrītavā.

SPECIFIKĀCIJA:
I klases medicīniskā ierīce. Incrediwear elastīgo saišu materiālā iestrādātas oglekļa un germānija šķiedras, kas uzlabo asinsriti; tās izgatavotas no neilona, poliestera un elastāna un ir komfortablas lietošanai. Incrediwear elastīgās saites ir pieejamas divos izmēros (5 cm plata un 13 cm plata).

Uzrakstīt atsauksmi
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account